Neopakovatelné okamžiky pro vás zachytím navěky. Vyfotíme se?​​​​​
Rezervace na rok 2023 jsou otevřené!
Na svatební sezónu 2023 jsem pro vás připravila 2 nejoblíbenější svatební nabídky.

1. Velké svatební focení 
Zachytím vás a vaše hosty během celého svatebního dne včetně přípravy nevěsty a ženicha, obřadu, hostiny a oslavy. Samozřejmostí jsou párové fotografie vás, novomanželského páru. 
Strávím s vámi zhruba 10 hodin a jako výsledek dostanete minimálně 350 upravených fotografií z celého dne ve kvalitě pro tisk a online galerii, kterou můžete zaslat svým svatebním hostům.
Společné setkání řekne víc než několik vyměněných e-mailů. Proto v ceně tohoto balíčku nabízím i párové předsvatební focení zdarma. To bude probíhat na Praze 1 nebo na Praze 6 na námi domluveném místě a potrvá cca 1 hodinu. Na našem setkání vyladíme očekávání od společného focení. Budu ráda, když už mě seznámíte se stylem a harmonogramem vaší svatby, abych byla vždy na správném místě zachytit vaše vzpomínky. Navíc na vaši svatbu už nedorazím jako úplně cizí člověk a společně strávený den bude pro nás všechny příjemnější. :)
Cena velkého focení: 14 000 Kč

2. Menší svatební focení 
Budu s vámi od obřadu, přes gratulace a společné fotografie s vašimi hosty. Součástí jsou vaše párové novomanželské fotky. Budu s vámi cca 4 hodiny a připravím pro vás minimálně 150 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Menší svatební focení nabízím všechny všední dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení.
Cena menšího focení: 8 000 Kč

Mimo svatební sezónu nabízím focení za 70 % původní ceny. Tato sleva platí pro měsíce: listopad, prosinec, leden, únor, březen, duben
Rodinné, těhotenské a párové focení
Fotím lifestylové fotky. To znamená, že se vás snažím zachytit v přirozeném prostředí a aktivitách, které máte rádi.  Zkrátka, abyste byli autentičtí. Málokdy vás stavím do nějakých "pozic", pokud se to někdy stane, je to hlavně kvůli světlu nebo abyste se mi do objektivu vešli všichni :) .
Strávíme spolu cca 1 hodinu, při které vznikne minimálně 25 rodinných fotografií a momentek.​​​​​​​
Cena: 2 600 Kč​​​​​​​
Ještě pár detailů...
Mé portfolio
Vybrané fotografie používám k prezentaci své práce v portfoliu na webu a sociálních sítích. Pokud si nebudete přát, abych vaše fotky zveřejnila, prosím, dejte mi vědět předem.
Kde fotím?
Převážně v Praze, ale ráda za vámi zajedu až na konec světa. Přesto v případě focení mimo Prahu prosím o uhrazení cestovních nákladů nad rámec domluvené ceny.
Technika, kterou používám
Fotím na fullframe zrcadlovku Canon 6D Mark II a nejčastěji používám reportážní objektiv 35 mm f/1,4. Na portréty, rodinné a párové fotky pak objektiv s ohniskovou vzdáleností 50 mm. Ten dokáže vykouzlit krásně rozostřené pozadí.
Naštěstí nemluvím z vlastní zkušenosti, ale i ta nejlepší technika může selhat. Proto pro všechny případy na focení beru záložní tělo foťáku a všechny vaše fotografie uchovávám 2 roky po jejich pořízení.
Vyfotíme se? Ozvěte se mi.
Odeslat
Thank you!
Gabriela Nováková 
+420 601 337 128
IČO: 74124030​​​​​​​
Back to Top