Neopakovatelné okamžiky pro vás zachytím navěky. Vyfotíme se?
Focení pro mě není hlavní profese, ale zájem, který mě provází už téměř 20 let. Tehdy jsem dostala svůj první digitální Olympus. Od té doby jsem nafotila tisíce fotek. Ale až po více než 16 letech s foťákem v ruce jsem se rozhodla rozšířit své portfolio i o svatby a rodinná focení.
Fotím na přirozeném denním světle, záleží mi na příjemné atmosféře a přání všech, kteří mi stojí před objektivem. Nečekejte žádné naučené pózy, ale poradím vám tak, abyste se při focení cítili krásně a přirozeně. 
Moje fotky jsou nadčasové, nezatížené žádnými "trendy" presety nebo filtry. Fotky předávám upravené tak, aby se vám líbily teď i za 20 i více let.
​​​​​​​​​​​​​​
Na svatební sezónu 2022 jsem pro vás připravila 2 nejoblíbenější svatební balíčky.
1. Velké svatební focení 
Zachytím vás a vaše hosty během celého svatebního dne včetně přípravy nevěsty a ženicha, obřadu a oslavy. Samozřejmostí jsou svatební fotografie vás, novomanželského páru. 
Strávím s vámi zhruba 9 hodin a jako výsledek dostanete minimálně 350 upravených fotografií z celého dne ve kvalitě pro tisk a online galerii, kterou můžete zaslat svým svatebním hostům.
NOVINKA PRO SEZÓNU 2022
Společné setkání řekne víc než několik vyměněných e-mailů. Proto v ceně tohoto balíčku nabízím i párové předsvatební focení zdarma. To bude probíhat na Praze 1 nebo na Praze 6 na námi domluveném místě a potrvá cca 1-1,5 hodiny. Budu ráda, když mě během našeho setkání seznámíte se stylem a harmonogramem vaší svatby, abych byla připravená a vždy na správném místě zachytit vaše vzpomínky. Navíc na vaši svatbu už nedorazím jako úplně cizí člověk a společné novomanželské focení bude pro nás všechny příjemnější. :)
Cena velkého focení: 14 000 Kč

2. Menší svatební focení 
Budu s vámi od obřadu, přes gratulace a společné fotografie s vašimi hosty. Součástí jsou samozřejmě i vaše párové novomanželské fotky. Budu s vámi cca 3-4 hodiny a připravím pro vás minimálně 150 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Menší svatební focení nabízím všechny dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení.
Cena menšího focení: 8 000 Kč
A kdy ode mě fotky dostanete? Maximálně 4 týdny po svatbě, ale pár prvních už hned první nebo druhý den. :)​​​​​​​
Rodinné, těhotenské a párové focení
Fotím lifestylové fotky. To znamená, že se vás snažím zachytit v přirozeném prostředí a aktivitách, které máte rádi. Potkáme se u vás doma, v parku nebo třeba v kavárně. Strávíme spolu cca 1 hodinu, při které vznikne minimálně 20 rodinných fotografií a momentek.​​​​​​​
Cena: 2 600 Kč

Portréty
Fotím na přirozeném světle v přírodě, v kavárně, v parku... Záleží na konkrétní domluvě, co od fotografií očekáváte. Poradím vám se stylingem i lokalitou, kde focení může probíhat.
Cena: od 2 000 Kč za focení a 5 upravených fotografií​​​​​​​
Technika, kterou používám
Fotím na fullframe zrcadlovku Canon 6D Mark II a nejčastěji používám reportážní objektiv 35 mm f/1,4. Na portréty, rodinné a párové fotky pak objektiv s ohniskovou vzdáleností 50 mm. Ten dokáže vykouzlit krásně rozostřené pozadí.
Naštěstí nemluvím z vlastní zkušenosti, ale i ta nejlepší technika může selhat. Proto pro všechny případy na focení beru záložní tělo foťáku a všechny vaše fotografie uchovávám 2 roky po jejich pořízení. A to pro případ, že byste o fotografie ve vašem úložišti přišli.​​​​​​​
Vyfotíme se? Ozvěte se mi.
Gabriela Nováková 
 +420 601 337 128

Praha, případně celá ČR
V případě focení mimo Prahu prosím o uhrazení cestovních nákladů nad rámec domluvené ceny za fotografování. 
IČO: 74124030​​​​​​​
Back to Top