Neopakovatelné okamžiky pro vás zachytím navěky. Vyfotíme se?​​​​​
Každá svatba je jedinečná stejně jako vy a vaše láska. 
Můj cíl je vyprávět ji prostřednictvím autentických fotografií.  

1. Velké svatební focení 
Přejete si mít vzpomínky od ranních příprav, momentky z posledních chvílí organizace a "back stage" svatby přes obřad až po večerní tanec?
Strávím s vámi zhruba 10 hodin a jako výsledek dostanete minimálně 300 upravených fotografií z celého svatebního dne. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, kterou můžete poslat svým hostům a fotky z ní stáhnout v plném rozlišení. První ochutnávku ode mě dostanete už první nebo druhý den :) 
Společné setkání řekne víc než několik vyměněných e-mailů. Proto v ceně tohoto balíčku nabízím i párové předsvatební focení zdarma. To bude probíhat na Praze 1 nebo na Praze 6 na námi domluveném místě a potrvá cca 1 hodinu. 
Na našem setkání vyladíme očekávání od společného focení. Budu ráda, když už mě seznámíte se stylem a harmonogramem vaší svatby, abych byla vždy na správném místě zachytit vaše vzpomínky. Navíc na vaši svatbu už nedorazím jako úplně cizí člověk a společně strávený den bude pro nás všechny příjemnější. :)
Cena velkého focení: 16 999 Kč (každá další hodina 1 000 Kč)


2. Menší svatební focení 
Přejete si vyfotit obřad, společné fotky s rodinou a hosty a následnou oslavu s krájením dortu?
Budu s vámi cca 4 hodiny a připravím pro vás minimálně 150 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, ze které si fotky můžete stáhnout a link na galerii je poslat svým hostům. První fotky vám ale zašlu už první nebo druhý den po svatbě:)
Menší svatební focení nabízím všechny všední dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení.
Cena menšího focení: 8 999 Kč (každá další hodina 1 000 Kč)

3. Jen obřad a společné fotky
Máte malou svatbu a chcete nafotit jen obřad, společné fotky s hosty a několik novomanželských snímků? 
Tohle je volba pro vás. 
Budu s vámi cca 2 hodiny a připravím pro vás minimálně 60 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, ze které si fotky můžete stáhnout a link na galerii poslat svým hostům. První fotky ode mě dostanete už první nebo druhý den po svatbě:)
Menší svatební focení nabízím všechny všední dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení.
Cena menšího focení: 4 999 Kč
Rodinné, těhotenské a párové focení
Fotím lifestylové fotky. To znamená, že se vás snažím zachytit v přirozeném prostředí a aktivitách, které máte rádi. Zkrátka, abyste byli autentičtí. 
Chci zachytit váš úsměv, radost a emoce tak, abyste se mohli k těmto momentům vždy s láskou vrátit.
Málokdy vás stavím do nějakých "pozic", pokud se to někdy stane, je to hlavně kvůli světlu nebo abyste se mi do objektivu vešli všichni :) .
Strávíme spolu cca 1 hodinu, při které vznikne minimálně 25 rodinných fotografií a momentek.​​​​​​​
Cena: 2 399 Kč​​​​​​​
Ještě pár detailů...
Mé portfolio
Vybrané fotografie používám k prezentaci své práce v portfoliu na webu a sociálních sítích. Pokud si nebudete přát, abych vaše fotky zveřejnila, prosím, dejte mi vědět předem.
Kde fotím?
Převážně v Praze, ale ráda za vámi zajedu až na konec světa. Přesto v případě focení mimo Prahu prosím o uhrazení cestovních nákladů nad rámec domluvené ceny.
Technika, kterou používám
Fotím na fullframe zrcadlovku a nejčastěji používám reportážní objektiv 35 mm f/1,4. Na portréty, rodinné a párové fotky pak objektiv s ohniskovou vzdáleností 50 mm. Ten dokáže vykouzlit krásně rozostřené pozadí.
Naštěstí nemluvím z vlastní zkušenosti, ale i ta nejlepší technika může selhat. Proto pro všechny případy na focení beru záložní tělo foťáku a všechny vaše fotografie uchovávám 2 roky po jejich pořízení.
Vyfotíme se? Ozvěte se mi.
Odeslat
Thank you!
Gabriela Nováková 
+420 601 337 128
IČO: 74124030​​​​​​​
Back to Top