Neopakovatelné okamžiky pro vás zachytím navěky. Vyfotíme se?​​​​​
Každá svatba je jedinečná stejně jako vy a vaše láska. 
Můj cíl je vyprávět ji prostřednictvím autentických fotografií.  
Volné letní sobotní termíny v roce 2024: 
Červen: 15. 6., 22. 6., 29. 6.
Červenec: plný
Srpen: 3. 8., 10. 8., 17. 8., 24. 8., 31. 8.
Září: 14. 9., 21. 9., 28. 9.

1. Velké svatební focení 
Přejete si mít vzpomínky z ranních příprav, momentky z posledních chvílí organizace a "back stage" svatby přes obřad a oslavu, až po večerní tanec?
Strávím s vámi zhruba 11 hodin a jako výsledek dostanete minimálně 350 upravených fotografií z celého svatebního dne. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, kterou můžete poslat svým hostům a stáhnout z ní fotky v plném rozlišení. První ukázku fotek ode mě dostanete už první nebo druhý den :) 
Společné setkání řekne víc než několik vyměněných e-mailů. Proto v ceně tohoto balíčku nabízím i párové předsvatební focení zdarma. To bude probíhat na Praze 1 nebo na Praze 6 na námi domluveném místě a potrvá cca 1 hodinu. 
Na našem setkání vyladíme očekávání od společného focení. Budu ráda, když už mě seznámíte se stylem a harmonogramem vaší svatby, abych byla vždy na správném místě zachytit vaše vzpomínky. Navíc na vaši svatbu už nedorazím jako úplně cizí člověk a společně strávený den bude pro nás všechny příjemnější. :)
Cena velkého focení: 16 999 Kč (každá další hodina 1 000 Kč) včetně dopravy po celé ČR.


2. Menší svatební focení 
Přejete si vyfotit obřad, společné fotky s rodinou a hosty, novomanželské portréty a následnou oslavu s krájením dortu?
Budu s vámi cca 4 hodiny a připravím pro vás minimálně 150 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, ze které si fotky můžete stáhnout a link na galerii je poslat svým hostům. První fotky vám ale zašlu už první nebo druhý den po svatbě:)
Menší svatební focení nabízím všechny všední dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení.
Cena menšího focení: 8 999 Kč (každá další hodina 1 000 Kč) včetně dopravy po celé ČR.

3. Jen obřad a společné fotky
Máte malou svatbu a chcete nafotit jen obřad, společné fotky s hosty a několik novomanželských snímků? 
Tohle je volba pro vás. 
Budu s vámi cca 2 hodiny a připravím pro vás minimálně 60 upravených fotek v tiskové kvalitě a online galerii. Do 3 týdnů po svatbě vám zašlu online galerii, ze které si fotky můžete stáhnout a link na galerii poslat svým hostům. První fotky ode mě dostanete už první nebo druhý den po svatbě:)
Toto svatební focení nabízím všechny všední dny kromě sobotních termínů, ty rezervuji na celodenní focení, a poskytuji ho v Praze a jejím okolí.
Cena focení: 3 999 Kč
Rodinné, těhotenské a párové focení
Fotím lifestylové fotky. To znamená, že se vás snažím zachytit v přirozeném prostředí a aktivitách, které máte rádi. Zkrátka, abyste byli autentičtí. 
Chci zachytit váš úsměv, radost a emoce tak, abyste se mohli k těmto momentům vždy s láskou vrátit.
Málokdy vás stavím do nějakých "pozic", pokud se to někdy stane, je to hlavně kvůli světlu nebo abyste se mi do objektivu vešli všichni :) .
Strávíme spolu cca 1 hodinu, při které vznikne minimálně 25 rodinných fotografií a momentek.​​​​​​​
Cena: 2 399 Kč​​​​​​​
Ještě pár detailů...
Mé portfolio
Vybrané fotografie používám k prezentaci své práce v portfoliu na webu a sociálních sítích. Pokud si nebudete přát, abych vaše fotky zveřejnila, prosím, dejte mi vědět předem.
Kde fotím?
Převážně v Praze, ale ráda za vámi zajedu až na konec světa. Plánujete svatbu v zahraničí? Paráda, cestování je mé druhé jméno.
Technika, kterou používám
Fotím na fullframe zrcadlovku a nejčastěji používám reportážní objektiv 35 mm f/1,4. Na portréty, rodinné a párové fotky pak objektiv s ohniskovou vzdáleností 50 mm. Ten dokáže vykouzlit krásně rozostřené pozadí.
Naštěstí nemluvím z vlastní zkušenosti, ale i ta nejlepší technika může selhat. Proto pro všechny případy na focení beru záložní tělo foťáku a všechny vaše fotografie uchovávám 2 roky po jejich pořízení.

Services for English-Speaking Clients

My photography services are also available for English-speaking clients. If you prefer communication in English, I am ready to provide you with professional and friendly services, whether it is for portraits, weddings, corporate events, or other photography projects.
Vyfotíme se? Ozvěte se mi.
Odeslat
Thank you!
Gabriela Nováková 
+420 601 337 128
IČO: 74124030​​​​​​​
Back to Top